FARA Personal jest firmą posrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA / HYDRAULIK
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obowiązki

  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.
  • Uszczelnianie rur
  • Biały montaż
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia
  • Montaż grzejników
  • Przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

Wymagania

  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Zapewniamy

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • wypłata do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 1-osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwalej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, koszulka, kurtka zimowa)
  • opiekę polskojęzycznych konsultantow przez cały okres trwania umowy

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
badhomburg-plfara-personalde

Albo zadzwoń do nas:
0049 151 55383492