FARA Personal jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dla naszych stałych klientów poszkujemy kandydatów na stanowisko pracy:

ŚLUSARZ

Obowiązki

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

Wymagania

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenie jako ślusarz lub doświadczenie zawodowe w branży
  • samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny
  • urlop wypoczynkowy: 24 dni (2 dni za każdy przepracowany miesiąc)
  • odzież oraz obuwie robocze
  • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym pełnym przepracowanym tygodniu
  • opiekę polskich konsultantów

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
badhomburg-plfara-personalde

Albo zadzwoń do nas:
0049 163 3272011 oraz 0049 152 26598480