FARA Personal jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dla naszych stałych klientów poszkujemy kandydatów na stanowisko pracy:

OPERATOR MASZYN CNC

Obowiązki

  • obróbka drewna przy obsłudze maszyn CNC
  • montowanie części drewnianych i metalowych według wymiarów
  • ogólne prace stolarskie, monterskie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe jako stolarz, stolarz majster/technik
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC
  • prawo jazdy, ewentualnie własny samochód (mile widziane)
  • chęć dłuższego lub stałego pobytu w Niemczech
  • Wymagane dokumenty: certyfikaty obsługi maszyn CNC

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, koszulka, kurtka zimowa)
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
badhomburg-plfara-personalde

Albo zadzwoń do nas:
0049 163 3272011