FARA Personal jest firmą posrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dla naszego  klienta poszkujemy kandydatow na stanowisko

PRACOWNIK BAGAZOWY
na lotnisku Frankfurt nad Menem

Obowiązki

  • odbior bagazu z systemu obsługi ladunku (GFA)
  • załadunek i rozładunek wózków bagażowych i kontenerów
  • kodowanie i wysyłanie bagażu
  • sortowanie bagażu

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B1)
  • motywacja i wyraźna chęć do nauki
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • dobra kondycja zdrowotna
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • praca 2- zmianowa
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwalej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, koszulka, kurtka zimowa)

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
badhomburg-plfara-personalde

Albo zadzwoń do nas:
0049 163 3272011