FARA Personal jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dla naszych stałych klientów poszkujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Kontroler jakości

Obowiązki

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Stała kontrola jakości wykonywanych półfabrykatów, wyrobów
  • Praca w systemie dwuzmianowym (w przypadku zwiększenia zamówień możliwa trzecia zmiana)
  • Dbałość o stanowisko pracy
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wykształcenie zawodowe: 3 lata doświadczenia
  • Wykształcenie średnie: 1 rok doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • zatrudnienie na niemiecka umowę o prace
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premia
  • cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • wypłatę do 15. następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 1-2-osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, koszulka, kurtka zimowa)
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko
  • bezpieczne warunki pracy i czysta produkcja

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
badhomburg-plfara-personalde

Albo zadzwoń do nas:
0049 163 3272011